World CupLive Scores EN

Serie A

Sunday 25 October 2026

5 perlawanan dimainkan

Serie ALazio2 – 1TorinoRomeSerie ABologna1 – 1ComoBolognaSerie AAtalanta2 – 0ParmaBergamoSerie ACremonese1 – 1SassuoloCremonaSerie AAS Roma2 – 1NapoliRome

Pusingan ini dalam angka

5 perlawanan Serie A selesai pada 25 October 2026, menghasilkan 12 gol dengan purata 2.40 setiap perlawanan. 2 berakhir seri dan 1 mencatat jaringan bersih, meletakkan hari ini sekitar kadar jaringan biasa pertandingan ini.

Jurang terbesar hari itu berlaku di Bergamo, apabila Atalanta dan Parma dipisahkan 2 gol (2-0). Keputusan sebesar itu biasanya menggerakkan perbezaan gol lebih daripada kedudukan, dan itu penting apabila posisi ditentukan oleh pemecah seri kedua.

Gunakan halaman ini sebagai rekod tetap pusingan ini: skor di sini tidak berubah, manakala halaman skor langsung dan jadual liga terus dikemas kini. Setiap keputusan dipautkan ke halaman perlawanan, tempat barisan pemain, penjaring dan kedudukan selepas wisel akhir disimpan.

Bagaimana pusingan mengubah jadual

#PasukanPWDLGFGAGDPts
1Hellas Verona1917201917+253
2Torino1817101810+852
3Atalanta1816202419+550
4Napoli1716101513+249
5Parma1715202311+1247
6Lecce1615102619+746
7Udinese1614201812+644
8Juventus1514101720-343
Liga Juara-JuaraEropahTersingkir