World CupLive Scores EN

Bundesliga

Monday 26 October 2026

3 perlawanan dimainkan

BundesligaFC St. Pauli1 – 1Borussia MönchengladbachHamburgBundesligaRB Leipzig3 – 1Hamburger SVLeipzigBundesligaBorussia Dortmund3 – 3TSG HoffenheimDortmund

Pusingan ini dalam angka

3 perlawanan Bundesliga selesai pada 26 October 2026, menghasilkan 12 gol dengan purata 4.00 setiap perlawanan. 2 berakhir seri dan 0 mencatat jaringan bersih, meletakkan hari ini jauh di atas kadar jaringan biasa pertandingan ini.

Jurang terbesar hari itu berlaku di Leipzig, apabila RB Leipzig dan Hamburger SV dipisahkan 2 gol (3-1). Keputusan sebesar itu biasanya menggerakkan perbezaan gol lebih daripada kedudukan, dan itu penting apabila posisi ditentukan oleh pemecah seri kedua.

Gunakan halaman ini sebagai rekod tetap pusingan ini: skor di sini tidak berubah, manakala halaman skor langsung dan jadual liga terus dikemas kini. Setiap keputusan dipautkan ke halaman perlawanan, tempat barisan pemain, penjaring dan kedudukan selepas wisel akhir disimpan.

Bagaimana pusingan mengubah jadual

#PasukanPWDLGFGAGDPts
1Mainz 05191720279+1853
2Werder Bremen1817102416+852
3Hamburger SV1817101417-352
4FC St. Pauli1816202218+450
5RB Leipzig1616002615+1148
6FC Augsburg1715202414+1047
7VfL Wolfsburg1614202719+844
8SC Freiburg1514102413+1143
Liga Juara-JuaraEropahTersingkir