World CupLive Scores EN

Serie A

Friday 16 October 2026

3 perlawanan dimainkan

Serie ABologna1 – 2JuventusBolognaSerie ALecce2 – 0FiorentinaLecceSerie AUdinese4 – 3LazioUdine

Pusingan ini dalam angka

3 perlawanan Serie A selesai pada 16 October 2026, menghasilkan 12 gol dengan purata 4.00 setiap perlawanan. 0 berakhir seri dan 1 mencatat jaringan bersih, meletakkan hari ini jauh di atas kadar jaringan biasa pertandingan ini.

Jurang terbesar hari itu berlaku di Lecce, apabila Lecce dan Fiorentina dipisahkan 2 gol (2-0). Keputusan sebesar itu biasanya menggerakkan perbezaan gol lebih daripada kedudukan, dan itu penting apabila posisi ditentukan oleh pemecah seri kedua.

Gunakan halaman ini sebagai rekod tetap pusingan ini: skor di sini tidak berubah, manakala halaman skor langsung dan jadual liga terus dikemas kini. Setiap keputusan dipautkan ke halaman perlawanan, tempat barisan pemain, penjaring dan kedudukan selepas wisel akhir disimpan.

Bagaimana pusingan mengubah jadual

#PasukanPWDLGFGAGDPts
1Atalanta1917202615+1153
2Torino171700168+851
3Hellas Verona1816202114+750
4Lecce171610229+1349
5Parma161600218+1348
6Napoli1615101913+646
7Como1515002019+145
8Juventus1614202311+1244
Liga Juara-JuaraEropahTersingkir