World CupLive Scores EN

La Liga

Monday 26 October 2026

3 perlawanan dimainkan

La LigaAtlético Madrid2 – 2BarcelonaMadridLa LigaGirona3 – 1VillarrealGironaLa LigaMallorca2 – 1Real MadridPalma

Pusingan ini dalam angka

3 perlawanan La Liga selesai pada 26 October 2026, menghasilkan 11 gol dengan purata 3.67 setiap perlawanan. 1 berakhir seri dan 0 mencatat jaringan bersih, meletakkan hari ini jauh di atas kadar jaringan biasa pertandingan ini.

Jurang terbesar hari itu berlaku di Girona, apabila Girona dan Villarreal dipisahkan 2 gol (3-1). Keputusan sebesar itu biasanya menggerakkan perbezaan gol lebih daripada kedudukan, dan itu penting apabila posisi ditentukan oleh pemecah seri kedua.

Gunakan halaman ini sebagai rekod tetap pusingan ini: skor di sini tidak berubah, manakala halaman skor langsung dan jadual liga terus dikemas kini. Setiap keputusan dipautkan ke halaman perlawanan, tempat barisan pemain, penjaring dan kedudukan selepas wisel akhir disimpan.

Bagaimana pusingan mengubah jadual

#PasukanPWDLGFGAGDPts
1Deportivo Alavés1917201710+753
2FC Barcelona1917202318+553
3Levante1816201615+150
4Mallorca1616002719+848
5Elche1615102019+146
6Celta Vigo1514102512+1343
7Osasuna1513201616041
8Rayo Vallecano1413102510+1540
Liga Juara-JuaraEropahTersingkir