World CupLive Scores EN

La Liga

Saturday 17 October 2026

5 perlawanan dimainkan

La LigaElche1 – 2MallorcaElcheLa LigaValencia1 – 3GetafeValenciaLa LigaReal Sociedad1 – 0Real BetisSan SebastiánLa LigaDeportivo Alavés4 – 1LevanteVitoria-GasteizLa LigaBarcelona1 – 0OsasunaBarcelona

Pusingan ini dalam angka

5 perlawanan La Liga selesai pada 17 October 2026, menghasilkan 14 gol dengan purata 2.80 setiap perlawanan. 0 berakhir seri dan 2 mencatat jaringan bersih, meletakkan hari ini sekitar kadar jaringan biasa pertandingan ini.

Jurang terbesar hari itu berlaku di Vitoria-Gasteiz, apabila Deportivo Alavés dan Levante dipisahkan 3 gol (4-1). Keputusan sebesar itu biasanya menggerakkan perbezaan gol lebih daripada kedudukan, dan itu penting apabila posisi ditentukan oleh pemecah seri kedua.

Gunakan halaman ini sebagai rekod tetap pusingan ini: skor di sini tidak berubah, manakala halaman skor langsung dan jadual liga terus dikemas kini. Setiap keputusan dipautkan ke halaman perlawanan, tempat barisan pemain, penjaring dan kedudukan selepas wisel akhir disimpan.

Bagaimana pusingan mengubah jadual

#PasukanPWDLGFGAGDPts
1Levante191720208+1253
2Deportivo Alavés1816202113+850
3FC Barcelona1816201510+550
4Elche1716102420+449
5Mallorca1715202113+847
6Celta Vigo1614202314+944
7Girona1413102715+1240
8Rayo Vallecano131300238+1539
Liga Juara-JuaraEropahTersingkir