World CupLive Scores EN

La Liga

Sunday 11 October 2026

5 perlawanan dimainkan

La LigaEspanyol1 – 2Celta VigoBarcelonaLa LigaMallorca1 – 3OsasunaPalmaLa LigaGirona1 – 0Rayo VallecanoGironaLa LigaAtlético Madrid1 – 2Real BetisMadridLa LigaBarcelona2 – 1VillarrealBarcelona

Pusingan ini dalam angka

5 perlawanan La Liga selesai pada 11 October 2026, menghasilkan 14 gol dengan purata 2.80 setiap perlawanan. 0 berakhir seri dan 1 mencatat jaringan bersih, meletakkan hari ini sekitar kadar jaringan biasa pertandingan ini.

Jurang terbesar hari itu berlaku di Palma, apabila Mallorca dan Osasuna dipisahkan 2 gol (1-3). Keputusan sebesar itu biasanya menggerakkan perbezaan gol lebih daripada kedudukan, dan itu penting apabila posisi ditentukan oleh pemecah seri kedua.

Gunakan halaman ini sebagai rekod tetap pusingan ini: skor di sini tidak berubah, manakala halaman skor langsung dan jadual liga terus dikemas kini. Setiap keputusan dipautkan ke halaman perlawanan, tempat barisan pemain, penjaring dan kedudukan selepas wisel akhir disimpan.

Bagaimana pusingan mengubah jadual

#PasukanPWDLGFGAGDPts
1Levante191720208+1253
2Deportivo Alavés1816202113+850
3FC Barcelona1816201510+550
4Elche1716102420+449
5Mallorca1715202113+847
6Celta Vigo1614202314+944
7Girona1413102715+1240
8Rayo Vallecano131300238+1539
Liga Juara-JuaraEropahTersingkir