World CupLive Scores EN

La Liga

Friday 9 October 2026

3 perlawanan dimainkan

La LigaElche4 – 1SevillaElcheLa LigaLevante2 – 1GetafeValenciaLa LigaValencia1 – 1Real MadridValencia

Pusingan ini dalam angka

3 perlawanan La Liga selesai pada 9 October 2026, menghasilkan 10 gol dengan purata 3.33 setiap perlawanan. 1 berakhir seri dan 0 mencatat jaringan bersih, meletakkan hari ini jauh di atas kadar jaringan biasa pertandingan ini.

Jurang terbesar hari itu berlaku di Elche, apabila Elche dan Sevilla dipisahkan 3 gol (4-1). Keputusan sebesar itu biasanya menggerakkan perbezaan gol lebih daripada kedudukan, dan itu penting apabila posisi ditentukan oleh pemecah seri kedua.

Gunakan halaman ini sebagai rekod tetap pusingan ini: skor di sini tidak berubah, manakala halaman skor langsung dan jadual liga terus dikemas kini. Setiap keputusan dipautkan ke halaman perlawanan, tempat barisan pemain, penjaring dan kedudukan selepas wisel akhir disimpan.

Bagaimana pusingan mengubah jadual

#PasukanPWDLGFGAGDPts
1Levante191720208+1253
2Deportivo Alavés1816202113+850
3FC Barcelona1816201510+550
4Elche1716102420+449
5Mallorca1715202113+847
6Celta Vigo1614202314+944
7Girona1413102715+1240
8Rayo Vallecano131300238+1539
Liga Juara-JuaraEropahTersingkir