World CupLive Scores EN

Liga Perdana

Sunday 18 October 2026

5 perlawanan dimainkan

Liga PerdanaAston Villa1 – 1BrentfordBirminghamLiga PerdanaManchester City1 – 1BournemouthManchesterLiga PerdanaBurnley2 – 1Tottenham HotspurBurnleyLiga PerdanaBrighton & Hove Albion0 – 2Manchester UnitedBrightonLiga PerdanaNottingham Forest3 – 3ArsenalNottingham

Pusingan ini dalam angka

5 perlawanan Liga Perdana selesai pada 18 October 2026, menghasilkan 15 gol dengan purata 3.00 setiap perlawanan. 3 berakhir seri dan 1 mencatat jaringan bersih, meletakkan hari ini jauh di atas kadar jaringan biasa pertandingan ini.

Jurang terbesar hari itu berlaku di Brighton, apabila Brighton & Hove Albion dan Manchester United dipisahkan 2 gol (0-2). Keputusan sebesar itu biasanya menggerakkan perbezaan gol lebih daripada kedudukan, dan itu penting apabila posisi ditentukan oleh pemecah seri kedua.

Gunakan halaman ini sebagai rekod tetap pusingan ini: skor di sini tidak berubah, manakala halaman skor langsung dan jadual liga terus dikemas kini. Setiap keputusan dipautkan ke halaman perlawanan, tempat barisan pemain, penjaring dan kedudukan selepas wisel akhir disimpan.

Bagaimana pusingan mengubah jadual

#PasukanPWDLGFGAGDPts
1Crystal Palace1817102011+952
2Newcastle United1817101814+452
3Bournemouth1717002619+751
4Brentford171610169+749
5Aston Villa161420149+544
6Tottenham Hotspur141400218+1342
7Manchester United1414002419+542
8West Ham United1513202116+541
Liga Juara-JuaraEropahTersingkir