World CupLive Scores EN

Liga Perdana

Monday 7 September 2026

3 perlawanan dimainkan

Liga PerdanaNottingham Forest2 – 2Manchester UnitedNottinghamLiga PerdanaBrentford1 – 1BurnleyLondonLiga PerdanaNewcastle United1 – 1Manchester CityNewcastle

Pusingan ini dalam angka

3 perlawanan Liga Perdana selesai pada 7 September 2026, menghasilkan 8 gol dengan purata 2.67 setiap perlawanan. 3 berakhir seri dan 0 mencatat jaringan bersih, meletakkan hari ini sekitar kadar jaringan biasa pertandingan ini.

Gunakan halaman ini sebagai rekod tetap pusingan ini: skor di sini tidak berubah, manakala halaman skor langsung dan jadual liga terus dikemas kini. Setiap keputusan dipautkan ke halaman perlawanan, tempat barisan pemain, penjaring dan kedudukan selepas wisel akhir disimpan.

Bagaimana pusingan mengubah jadual

#PasukanPWDLGFGAGDPts
1Crystal Palace1817102011+952
2Newcastle United1817101814+452
3Bournemouth1717002619+751
4Brentford171610169+749
5Aston Villa161420149+544
6Tottenham Hotspur141400218+1342
7Manchester United1414002419+542
8West Ham United1513202116+541
Liga Juara-JuaraEropahTersingkir